Pouze na rozvrhu

Příhlášení do kurzu Balet


Informace


Pro informace o kurzech volejte 737 329 856. Nedovolali jste se? Hned jak budeme moci, zavoláme vám zpět. Nemůžete navštěvovat kurzy pravidelně? - zavolejte nám - vymyslíme pro vás individuální plán. RECEPCE, tel.737 329 856.

Balet

Elegance a ladnost, které zformují Vaše tělo. Balet je současný trend moderní ženy. Je ovšem vhodný i pro muže.

Informace o kurzu
  • Pohodlné oblečení, které nebrání pohybu – tričko nebo tílko, legíny či pohodlné tepláky na cvičení. Tancuje se v ponožkách nebo baletních cvičkách.
Sergej Škalikov

Pravidelné lekce vás odmění pružnou a štíhlou postavou. Balet Vám navíc pomůže zbavit se zdravotních problémů spojených se špatným držením těla. Zvětšíte si pohybový rozsah, prodloužíte svaly a zvýšíte tělesnou kondici.

Sergej Škalikov o kurzu říká: ,,Mé hodiny jsou určeny ženám i mužům, kteří mají drobné či žádné zkušenosti s baletem. Při hodinách se budeme soustředit na správné držení těla, koordinaci pohybů a ladnost těla. Nemusíte se obávat velkých skoků ani tance na baletních špičkách. Kromě tance samotného Vám při hodinách povím i něco o historii tance tak, aby pro Vás bylo zajímavější a snadnější užívat si polohu diváka baletu či jiného tance.“