Pouze na rozvrhu

Příhlášení do kurzu Klasika a špičky


Informace


Pro informace o kurzech volejte 737 329 856. Nedovolali jste se? Hned jak budeme moci, zavoláme vám zpět. Nemůžete navštěvovat kurzy pravidelně? - zavolejte nám - vymyslíme pro vás individuální plán. RECEPCE, tel.737 329 856.

Klasika a špičky

Zkuste vzdorovat gravitaci s námi! Klasický tanec (neboli balet) je elegantní pohyb, který vám pomůže zlepšit nejen kondici, ale i pružnost.

Klasika neboli balet
Informace o kurzu
  • Pohodlné oblečení, které nebrání pohybu - tričko nebo tílko, legíny či pohodlné tepláky na cvičení. Tancuje se v ponožkách nebo baletní obuvi.
Naďa Kabelová
Kurz vede

Naďa Kabelová


Vzdorujte gravitaci s námi! Elegantní křivky a kondice jsou jen některé z benefitů klasického tance.

Pravidelný trénink je vhodný i pro úplné začátečníky. Pomůže vám ke štíhlé postavě a správnému držení těla. A navíc balet ubírá roky, takže se netrapte věkem! Vítány jsou ženy i muži jakéhokoliv věku. Zatím nejstarší účastnici našich kurzů je 58 let.

Naďa Kabelová o kurzu říká: ,,Proč tančit klasický tanec? Baletní trénink je ideální způsob, jak se dostat do formy. Zlepšíte si koordinaci i flexibilitu svého těla a získáte nad ním kontrolu. Některé z vás si možná i splní svůj dětský sen. Pro zájemkyně je časem připravená i možnost baletních špiček.“

!!!POZOR!!! Od pondělí 25.1. bude do kurzu pokročilých vždy na poslední půlhodinu (19:00 – 19:30) zařazena výuka tance s baletními špičkami. Výuka je určena pro účastníky lekcí pokročilých paní Kabelové. Pokud však máte alespoň dvouletou zkušenost s klasickým tancem, je lekce určená i pro vás!!! Více info na drenceni@kredance.cz, tel: 774310582