Pouze na rozvrhu

Příhlášení do kurzu Klasika a špičky


Informace


Pro informace o kurzech volejte 737 329 856. Nedovolali jste se? Hned jak budeme moci, zavoláme vám zpět. Nemůžete navštěvovat kurzy pravidelně? - zavolejte nám - vymyslíme pro vás individuální plán. RECEPCE, tel.737 329 856.

Klasika a špičky

Zkuste vzdorovat gravitaci s námi! Klasický tanec (neboli balet) je elegantní pohyb, který vám pomůže zlepšit nejen kondici, ale i pružnost.

Informace o kurzu
  • Pohodlné oblečení, které nebrání pohybu - tričko nebo tílko, legíny či pohodlné tepláky na cvičení. Tancuje se v ponožkách nebo baletní obuvi.
Naďa Kabelová
Kurz vede

Naďa Kabelová


Vzdorujte gravitaci s námi! Elegantní křivky a kondice jsou jen některé z benefitů klasického tance.

Pravidelný trénink je vhodný i pro úplné začátečníky. Pomůže vám ke štíhlé postavě a správnému držení těla. A navíc balet ubírá roky, takže se netrapte věkem! Vítány jsou ženy i muži jakéhokoliv věku.

Naďa Kabelová o kurzu říká: ,,Proč tančit klasický tanec? Baletní trénink je ideální způsob, jak se dostat do formy. Zlepšíte si koordinaci i flexibilitu svého těla a získáte nad ním kontrolu. Některé z vás si možná i splní svůj dětský sen. Pro zájemkyně je časem připravená i možnost baletních špiček.“