Kredance Company

Kredance z.s. vedl dětskou přípravku a pohybové dílny 6 let. Po pečlivém uvážení jsme se rozhodli udělat další krok. Přenechat dosavadní kurzy partnerské organizaci a nabídnout dětem a mládeži v Jižních Čechách něco, co zde v nabídce volnočasových aktivit podle našeho názoru stále chybí.

Naším cílem je vytvořit KREDANCE COMPANY – amatérskou skupinu, která nabídne teenagerům spolupráci s profesionálními umělci na poli performing arts (pohybové divadlo, současný tanec, nová média) a společně s nimi každé dva roky vytvoří celovečerní představení. Výsledek práce pak bude prezentován na akcích a festivalech amatérského umění.

KOHO HLEDÁME?

Chlapce a dívky ve věku 14 – 18 let. Nehledáme hotové tanečníky a tanečnice, ale zajímavé osobnosti, které se jakýmkoliv způsobem věnovaly pohybu (sport, tanec, pohybové aktivity s rodinou).

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Svůj zájem nám sdělte na e-mail recepce@kredance.cz. Do předmětu e-mailu napište KREDANCE COMPANY, přiložte vyplněnou přihlášku a krátký motivační dopis, kde nám zároveň, prosím, sdělte historii svých volnočasových aktivit (zajímá nás vše, např. hra na hudební nástroj, absolvované kurzy či speciálně zaměřené tábory a další). Na základě vaší přihlášky vás pozveme na nejbližší trénink, kde se s vámi seznámíme, vy se podíváte, co tančíme a domluvíme se na další spolupráci. 

PŘEDPOKLÁDANÝ ROZSAH AKTIVIT

Zkoušky začaly v únoru 2017. Skupina se bude scházet jednou týdně na 90 minut do konce června 2017. O letních prázdninách společně absolvuje týdenní soustředění – termín domluvíme během jarního semestru 2017. Skupina v prvním semestru společné práce absolvuje 1 – 2 víkendové dílny s profesionálními umělci. V září navážeme dalšími pravidelnými tréninky.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Naším záměrem je získat veřejnou i soukromou podporu pro KREDANCE COMPANY tak, aby účastnické poplatky nepřesáhly běžnou cenu volnočasových aktivit v Českých Budějovicích. Budeme usilovat o zahraniční podporu z Visegradského fondu, Erasmu+ i dalších dotačních programů veřejnoprávních institucí. První semestr (únor – červen 2017) počítáme s poplatkem 2 000 Kč á účastník. Tato cena nezahrnuje víkendové soustředění a týdenní letní soustředění, stejně tak poplatek nezahrnuje poplatek za kostýmy (poplatek za kostýmy se bude pohybovat kolem 1000 Kč/osoba).

LEKTORKY + KDY A KDE TRÉNUJEME:

Skupinu vede Lenka Červená (dříve lektorka dětských kurzů v Kredanci) a Eva Kraumannová.

Tréninky jsou:

  • v prostorách Sport klubu RB (bývalý Holiday Fitness, poblíž IGY centra, Pražská 67, České Budějovice)
  • každý pátek od 15:00 do 16:30.

 

DALŠÍ INFORMACE A PŘIHLÁŠKY:

Barbora Jílková, jilkova@kredance.cz, tel. 728 882 704, Markéta Drdová, drdova@kredance.cz, tel. 777 199 665

Příhlášky k dispozici zde: prihlaska-kredance-company-doc-2


Vážení rodiče, v novém školním roce 2016 / 2017 nebudou v Kredance prostoru probíhat žádné dětské lekce. Pokud byste své dítě rádi do nějakého kurzu přihlásili, můžeme Vám doporučit taneční školu Lenky Červené, kde budou dětské lekce probíhat. Lenka byla v minulých letech naší lektorkou. Více informací najdete na stránkách www.tanchi.cz.

Všem dětem (i jejich rodičům), které navštěvovaly v minulých letech naše kurzy, děkujeme za přízeň. Přejeme Vám hodně radosti s tancem i v letech následujících!

Děkujeme také Městu České Budějovice, které přispělo na naše dětské kurzy v projektu „Bez tance nejsou koláče“ ve školním roce 2015 / 2016.

Za tým Kredance Markéta Drdová


Aktuality
Aktuality