IMPRO JAM

Živý hudební doprovod a tančící těla v prostoru…

Tanec a hudba jsou odjakživa dva nerozlučitelné prvky, které spojují lidi dohromady. Proto jsme vytvořili open class založenou na čisté improvizaci, kde se lidé mohou scházet a společně tančit jako o život. Tato hodina nemá žádná pravidla. Poskytuje prostor těm, kteří se rádi hýbou za doprovodu příjemné hudby. Není potřeba mít jakékoliv zkušenosti, jen mít otevřenou mysl a odhodlání.

Jak Impro jam funguje? Jednoduše. Přijdete do Výměníku1 a následujících 60 minut necháte své tělo “express itself”. Každá hodina je provázená hudebníkem nebo Dj – jména budeme zveřejňovat vždy týden předem. Všichni účastníci improvizují dle svých možností. Lekce není nikým vedena.

Kdy začneme? 2. týden v září tedy v úterý 8.9. od 18h

Jak často Impro jam bude? Zatím vždy 1x za měsíc. Do konce roku 2020 // 8.9. / 6.10. / 10.11. / 8.12.

MÍSTO KONÁNÍ
Kurzy probíhají v novém kulturním prostoru VÝMĚNÍK1, který je na adrese J. Opletala 842.  Nejbližší zastávka MHD – Václava Talicha nebo Šumava.


Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte, prosím, koordinátorku kurzů pro dospělé Lucii Smidkovou na emailu recepce@kredance.cz  tel: 774 139 513.

Den Čas Skupina Místo
ÚTERÝ 18:00 - 19:00 pro všechny milovníky pohybu VÝMĚNÍK1

Platba na místě / 180Kč

Permanentka na 10 vstupů / 1500Kč

V případě zájmu o permanentku prosím vyplňte přihlašovací formulář a my vám odešleme informační email s platebními údaji. Permanentku je možné zakoupit i na místě (pouze hotově).

Permanentku lze využít i na open class jógy / kredance.cz/kurzy/joga/

Pohybové kurzy je možné navštěvovat pouze v rámci členství soukromého klubu. Jedná se o jednoduchý formulář, který s vámi vyplníme na první lekci.

Přihlášení na kurz IMPRO JAM

Pro informace o kurzech volejte 774 310 582. Nedovolali jste se? Hned jak budeme moci, zavoláme vám zpět.
Nemůžete navštěvovat kurzy pravidelně? - zavolejte nám - vymyslíme pro vás individuální plán.