KREDANCE PERFORMANCE

Kurz vede
Pavla Vařáková

Každý z tanečníků Kredance company má šanci dostat se do skupiny Kredance performance, která vystupuje na různých akcích, festivalech a vytváří vlastní autorské projekty. Mimo pravidelné úterní lekce se scházíme i na jednotlivých intenzivních trénincích dle potřeby a individuální domluvy. V Kredance performance společně tvoříme a pracujeme na nových projektech.

KREDANCE COMPANY je skupina, která se zabývá tanečně-divadelním uměním. Tanečníky vedeme ke kreativitě, fyzické kondici a pohybové inteligenci. Skrze tanec jedinci celkově rozvíjí osobnost a objevují limity svého těla. V průběhu roku organizujeme workshopy s domácími i zahraničními profesionálními umělci (choreografy, dramaturgy, hudebníky apod.). Výsledkem naší vzájemné tvůrčí spolupráce bylo celovečerní představení „Like me like you“, (2020) na půdě v Jihočeském divadle a projekt „Homeland“ (2021) prezentovaný v rámci divadelního festivalu Theaterzeit Freistadt v Rakousku, na kterém company spolupracovala s externí choreografkou Johanou Pockovou a Pavlou Vařákovou, za doprovodu živé hudby od známého hudebníka Matthiase Jakisic. Dále vystupujeme na různých akcích a festivalech amatérského i profesionálního umění, Budějovickém majálesu apod. Od roku 2018 vede skupinu tanečnice a choreografka Pavla Vařáková.

Koho hledáme?
Chlapce a dívky ve věku 13 – 18+ let. Nehledáme hotové tanečníky, ale zajímavé osobnosti, které se jakkoliv věnovali pohybu (tanec, sport, jóga, gymnastika..) nebo jen chtějí už dlouhou dobu něco takového zkusit. Malý „konkurz“ pro nové tanečníky proběhne v rámci týdne otevřených dveří v září 2021.

MÍSTO KONÁNÍ
Kurzy probíhají v novém kulturním prostoru VÝMĚNÍK1, který je na adrese J. Opletala 842.  Nejbližší zastávka MHD – Václava Talicha nebo Šumava.


Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás prosím na emailu info@kredance.cz

Přihlášení na kurz KREDANCE PERFORMANCE

Pro více informací o kurzu pište na info@kredance.cz