STREETDANCE

Kurz vede
Erik Maleček - Budside

ZAJÍMÁ VÁS STREETDANCE? od 5. do 9. září si v rámci  „Týdne otevřených dveří“  můžete jakýkoliv kurz z naší nabídky  ZDARMA VYZKOUŠET. 
Registrujte se naším přihlašovacím formulářem a do kolonky „Máte dotaz“ napište „TOD – Streetdance“.

Streetdance a jeho počátky se datují zhruba od roku 1970. Zároveň se nedá přímo říct doba nebo oficiální příčina vzniku tohoto stylu. Prameny uvádějí nejchudší čtvrtě amerických měst a mladé „bboys a bgirls“ kteří místo realného a všude přítomného násilí vyvolávali tzv. dancing battles s jinými crews. Snaha vymanění se z každodenních problémů a zapadnout do „společnosti“ dává možnost vzniku tzv. block parties, na kterých se spojují ostatní elementy hip hopu a vzniká ojedinělé lifestylové hnutí. Zanedlouho poté se hlásí o slovo jiné části ameriky a vzniká tzv. klubová scéna k streetdancovým stylům se přidávají house, wack aj. V současné době kdy se stal streetdance světovým fenomeném a můžeme jeho vliv vidět v reklamách, v TV aj. stále vznikají nové směry které  reagují na aktuální sociální problémy (viz.krump).

Kurz vede Erik Maleček z Budside 
Má historie ve Streetdance začíná poznáním Českobudějovické party Budside která se v těchto kruzích pohybuje od roku 2000. Měl jsem obrovské štestí na tehdejší vlnu světových workshopů která dorazila do Čech a v podstatě jsem měl možnost získavat vědomosti od průkopníků streetdance stylů. Zároveň bych nerad opomenul české Taneční lektory které mi byli inspirací a vzorem. Ve své historii mám nespočet battlů a choreo soutěží avšak postupem let jsem si uvědomil jedno důležité hip hopové heslo „each one teach one“. Předávat lidem to co jsem se naučil s láskou a respektem je mým hlavním tanečním posláním. Každá lekce je pro mě misí odevzdat co nejvíce pro vás, porozumět vaším náladám a užít si radost z pohybu. 

Věková hranice /  bez omezení

MÍSTO KONÁNÍ
Kurzy probíhají v prostoru VÝMĚNÍK1, který je na adrese J. Opletala 842.  Nejbližší zastávka MHD – Václava Talicha nebo Šumava.


Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás prosím na emailu info@kredance.cz

Den Čas Skupina Místo
PONDĚLÍ 17:15 - 18:45 8let - bez omezení VÝMĚNÍK1

CENA ZA POLOLETÍ / 2 800 Kč
(pouze pro studenty, mládež)

CENA ZA LEKCI / 190 Kč
(pro nestudenty)
Lekce se platí vždy trimestrálně (každé 3 měsíce). Zpravidla to vychází kolem 10-12 lekcí.
Ohledně plateb vás vždy informujeme emailem s konkrétními informacemi a platebními údaji.

!!! PŘI PLATBĚ KURZU DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE UVEĎTE SVÉ JMÉNO A NÁZEV KURZU !!! DĚKUJEME

Rádi Vám vystavíme stvrzenku pro Vašeho zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovnu, aby Vám mohli kurz proplatit. Objednávky zasílejte na adresu info@kredance.cz.


SLEVY

Uplatněte příspěvek na pohybový kurz u své pojišťovny!

SLEVA 10% z levnějšího kurzu při koupi dvou a více kurzů pro jednu osobu! ( Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.)

Pro zaměstnance

  • Chcete získat slevu pro zaměstnance své firmy? Napište nám.
  • Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.

Pro studenty do 26 let

  • 10% sleva na všechny kurzy. Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.
  • Studenti se musí prokázat platným dokladem (ISIC, index).

!Důležité! slevy se nesčítají.

Přihlášení na kurz STREETDANCE

Pro více informací o kurzu pište na info@kredance.cz