DIVOČINA / Marnivost ptačích per

Pojďte s námi prožít Divočinu! Sejdeme se 21. dubna 2017 v 19:00 h v Malovicích.

Kredance produkuje .. tentokrát na Švestkovém Dvoře.

Datum / čas
21. dubna 2017
19:00 – 20:00 h

Místo konání
Švestkový Dvůr v Malovicích

VSTUPENKY

Nemáte se jak dostat do Malovic? Odvezeme Vás! Kupte si společně se vstupenkou jízdenku speciálním busem (tam i zpět jen za 50 Kč).

Představení DIVOČINA, MARNIVOST PTAČÍCH PER, je groteskní esejí o kráse i záludnosti přírodyv nás, o chybějících hrdinech a narcismu, o boji o přežití i vnitrodruhové agresi, které nás ženou vpřed v podobě osobních ambic a podmíněných snů o štěstí. Pohybovou vizualizací čisté krásy základních reflexů, motivačních pochodů a intuitivních jednání napříč biologickými druhy nás Jana Burkiewiczová přivádí v rychlém sledu situací, textů a obrazů do ráje, kde je tanec tichem, křikem, rozkoší i předzvěstí smrti.

„Sameček rajky překrásné buduje ve vysokých korunách stromů z větviček i vlastního peří drobný palác, před kterým pak tančí se zdviženými křídly. Jeho pestře zbarvená pírka slouží bojovníkům Enga ke zdobení klobouků z vlastních vlasů. Díváme se do údolí, které dosud nikdo nespatřil. Divočina, která se před námi otevřela, je obrazem našeho vlastního nitra. nevyzpytatelná, bez jasných kontur a cest, a zcela lhostejná k tématu a smyslu, který jsme si určili.“

 

Financial support: Ministry of culture Czech republic