Rozvrh kurzů

Baví Tě streetdance? Chceš se zlepšovat, každý týden ze sebe vydat maximum a pak to rozbalit v klubu? Nebo „jen“ hodinu a půl zírat na to, co se Tvé tělo během chvíle naučí?

Udělejte si čas pro sebe a vydejte se na cestu poznání svého těla a mysli. Lekce jógy probíhají pod vedením Pavly Vařákové Drábové. Lekce ranní jógy otevřeme od ledna 2024, pokud bude naplněna kapacita min. 7 účastníků.Chceš-li dopřát svému tělu pravidelný pohyb Ty nebo chceš pro někoho rezervovat místo jako dárek, registruj se výše.

KAPACITA JE NAPLNĚNA. JSTE-LI NOVÝM ZÁJEMCEM, PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS NEJDŘÍVE NA INFO@KREDANCE.CZ.Vyhovoval by Vám více ranní čas jógy? Kurz budeme spouštět od ledna – máte-li zájem, registrujte se na JÓGA / RANNÍ LEKCE Udělejte si čas pro sebe a vydejte se na cestu poznání svého těla a mysli. Lekce jógy probíhají pod vedením Pavly Vařákové Drábové.

Kurz baletu pro začátečníky, je vhodný i pro ty, kteří ještě nemají žádnou zkušenost s baletem.

Kurz baletu pro pokročilé, je určen pro tanečníky, kteří již mají zkušenost s klasickým tancem a znají techniku klasického tance i baletní terminologii.

KREDANCE COMPANY je skupina, která se zabývá tanečně-divadelním uměním. Tanečníky vedeme ke kreativitě, fyzické kondici a pohybové inteligenci.

Lekce HIGH HEELS jsou určeny pro všechny, co chtějí rozvíjet svou ženskost a pracovat na svých tanečních schopnostech.