Animuj750

Kredance o.s., Ateliér 3D JD a plzeňská Animánie srdečně zvou na dílnu animace.

25. – 27. listopadu 2015 // 8.00 – 16.30 hod

Třídenní dílna animovaného filmu pro studenty 13 – 19 let

Tématy filmů budou vybrané pověsti a místa vážící se k městu České Budějovice, například příběhy Samsona, Kamenné žáby, Bludného kamene, či místa jako Jihočeské divadlo, Tančírna na Mariánském náměstí, Černá věž, Budvar, Piaristické náměstí, Kostel sv. Rodiny jako bývalý sirotčinec apod.

Vzniklé filmy ohodnotí odborná porota, která na závěrečném večeru vyhlásí vítěze. Skupina autorů získá mimo věcných cen také možnost prezentovat svůj film na Mezinárodní soutěžní přehlídce audiovizuální tvorby dětí a mládeže do 26 let.   Třídenní dílna i přehlídka soutěžních filmů se koná v budově Jihočeského divadla.

 

Vstupné na dílnu a závěrečný večer: 290 Kč

28. listopadu 2015 // 19.00 – 21.00 hod

Veřejná soutěžní přehlídka vzniklých filmů 

Programem večera vás provede Budlana Baldanová a Vjačeslav Zubkov. Těšit se můžete mimo jiné na tanečně-cirkusové vystoupení na téma animovaného filmu.

Vstupné na závěrečný večer: 120 Kč dospělí / 90 Kč studenti, senioři a ZTP

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Jak se přihlásit?

Nejpozději do 10. listopadu 2015 nám zašlete seznam zájemců vč. emailového a telefonického kontaktu na naši adresu recepce@kredance.cz. Zájemci se mohou hlásit rovnou ve skupinách po pěti, či jednotlivě. Kapacita dílny je celkem 60 studentů.

 

Projekt Animuj750 realizuje Kredance o.s. Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice. Projekt byl také finančně podpořen z projektu Mládež kraji – Jihočeský kraj. Partnerem projektu je Ateliér 3D Jihočeského divadla a Animánie. Sponzorem projektu je Papírnictví Plojhar.