Hledáme nového člena týmu

PRODUKČNÍ / ASISTENT PROVOZU

Spolek Kredance prošel v posledních měsících zásadními proměnami, a navrací se ke svým kořenům – tedy zájmu o současný tanec. V roce 2016 půjde o to vytvořit novou konkrétní vizi a připravit plán její realizace. Lze předpokládat, že náplní vize bude produkce nových představení v mezinárodním kontextu, produkce regionálních verzí úspěšných pražských festivalů (TANEC PRAHA, MALÁ INVENTURA), osvěta v oblasti současného tance, vlastní dramaturgie tanečních představení v Jihočeském kraji, organizace kurzů.

Domníváme se, že pozice je ideální pro studenta/studentku posledních ročníků VŠ, nebo čerstvého absolventa. Nebráníme se ale ani spolupráci s již zkušeným zájemcem, který má chuť pracovat v dobrodružné atmosféře.

POŽADUJEME:

znalost alespoň jednoho světového jazyka na komunikační úrovni
pozitivní vztah k současnému umění
smysl pro zodpovědnost a preciznost
vlastní názor s otevřeností k diskuzi
schopnost analytického myšlení a vidění kontextu
schopnost rozhodovat se na základě vlastního úsudku
dobré vystupování a komunikativnost
ekonomické vzdělání výhodou

NABÍZÍME:

brigáda s výhledem až plného pracovního úvazku
pracovní doba z 50% flexibilní
spolupráce na mezinárodních projektech
vstřícné a dynamické pracovní prostředí

Nástup leden/únor 2016.

Platové ohodnocení bude odpovídat podmínkám v oblasti kultury.

Zájemci posílejte své životopisy a motivační dopisy na paulatova@kredance.cz. Uzávěrka prvního kola je 14. 12. 2015. Pro vybrané zájemce bude připraveno druhé kolo v podobě osobního pohovoru.

Motivační dopis by měl obsahovat specifikaci motivace práce pro Kredance a osobní předpoklady pro její výkon. Rozsah očekáváme 1 normostranu.