Kam se poděl Kredance

Vážení návštěvníci a příznivci Kredance,

pravděpodobně jste již zjistili, že jsme zmizeli z Riegrovi ulice, z bývalé továrny pana Požárka. Důvodů pro tuto změnu je hned několik, ovšem asi nejdůležitější je fakt, že Kredance tímto rozhodně nezanikl a budeme pokračovat v naší činnosti dál. Opouštíme místo našeho prvního činu, a chystáme se na činy další.

Taneční kurzy a kancelář jsme přesunuli od 25. května 2015 do úchvatných prostor s divadelní atmosférou a luxusním zázemím – novým domovem se našim studentům tance stala nová scéna Jihočeského divadla „Na Půdě“.

Kulturní taneční akce námi pořádané pojedou také dál – TANEC PRAHA, Ozvěny Malé inventury, Mezinárodní den tance, taneční rezidence … Věříme, že koncerty, módní přehlídky, komponované večery a další si najdou svůj nový domov na ostatních kulturních scénách Českých Budějovic.

Nově spolupracujeme také s kreativním a edukačním centrem Jihočeského divadla Ateliér 3D, jehož cílem je vytvořit kulturní a vzdělávací platformu. „Souborem“ se stává divák, v kterém chce ateliér posilovat jeho vlastní tvořivost a hravost.  Tedy přístup nám velice blízký a na spolupráci se nesmírně těšíme.

S čím jsme se opravdu a finálně rozloučili je náš drahý prostor, za kterým se finálně zavřely dveře 31. května 2015.

Děkujeme vám za vaši dosavadní podporu a přízeň, a pevně věříme, že se budeme setkávat v letech i prostorech nadcházejících.

 

Za celý Kredance tým