Konkurzy do KREDANCE COMPANY

Kredance z.s. zve všechny mladé zájemce o tanec na konkurz do KREDANCE COMPANY!

CO JE KREDANCE COMPANY?
Amatérská skupina, která nabídne teenagerům spolupracovat s profesionálními umělci na poli performing arts (pohybové divadlo, současný tanec, nová média) a společně s nimi každé dva roky vytvoří celovečerní představení. Skupinu povede zkušená lektorka Lenka Červená (dříve lektorka kurzů v Kredanci).
KOHO HLEDÁME?
Chlapce a dívky ve věku 14 – 18 let. Nehledáme hotové tanečníky a tanečnice, ale zajímavé osobnosti, které se jakýmkoliv způsobem věnovaly pohybu (sport, tanec i pohybové aktivity s rodinou).
JAK SE PŘIHLÁSIT?
Svůj zájem nám sdělte na email recepce@kredance.cz. Do předmětu emailu napište KREDANCE COMPANY, přiložte vyplněnou přihlášku a krátký motivační dopis, kde nám zároveň sdělte historii svých volnočasových aktivit (zajímá nás vše, např. hra na hudební nástroj, absolvované kurzy či speciálně zaměřené tábory a další). Na základě vaší přihlášky vás pozveme na konkurz, který proběhne formou workshopu s vedoucí lektorkou Company a profesionálním tanečníkem dne 20. ledna 2017 v odpoledních hodinách (podrobnosti ještě upřesníme).
Skupina se bude scházet jednou týdně na 90 – 120 minut. V létě 2017 společně absolvuje týdenní soustředění – termín bude sdělen během února 2017. Skupina v prvním semestru společné práce absolvuje 1 – 2 víkendové dílny s profesionálními umělci.
DALŠÍ INFORMACE A PŘIHLÁŠKY:
Barbora Jílková, jilkova@kredance.cz, tel. 728 882 704
Markéta Drdová, drdova@kredance.cz, tel. 777 199 665
Více informací a přihlášku najdete zde, detaily budou zveřejňovány také na našem facebooku.