Kredance Company

Kredance z.s. vede dětskou přípravku a pohybové dílny již 6 let. Po pečlivém uvážení jsme se rozhodli udělat další krok. Přenechat dosavadní kurzy partnerské organizaci a nabídnout dětem a mládeži v Jižních Čechách něco, co zde v nabídce volnočasových aktivit podle našeho názoru stále chybí.

Naším cílem je vytvořit KREDANCE COMPANY – amatérskou skupinu, která nabídne teenagerům spolupracovat s profesionálními umělci na poli performing arts (pohybové divadlo, současný tanec, nová média) a společně s nimi každé dva roky vytvoří celovečerní představení. Výsledek práce pak bude prezentován na akcích a festivalech amatérského umění.

KOHO HLEDÁME?

Chlapce a dívky ve věku 14 – 18 let. Nehledáme hotové tanečníky a tanečnice, ale zajímavé osobnosti, které se jakýmkoliv způsobem věnovaly pohybu (sport, tanec, pohybové aktivity s rodinou).

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Svůj zájem nám sdělte na email recepce@kredance.cz. Do předmětu emailu napište KREDANCE COMPANY, přiložte vyplněnou přihlášku a krátký motivační dopis, kde nám zároveň sdělte historii svých volnočasových aktivit (zajímá nás vše, např. hra na hudební nástroj, absolvované kurzy či speciálně zaměřené tábory a další). Na základě vaší přihlášky vás pozveme na konkurz, který proběhne 20. ledna 2017. Výsledky konkurzu budou zveřejněny během následujících dní. Začátek tréninkové taneční sezóny bude začátkem února 2017. Skupinu povede Lenka Červená (dříve lektorka dětských kurzů v Kredanci).

PŘEDPOKLÁDANÝ ROZSAH AKTIVIT

Zkoušky začnou v únoru 2017. Skupina se bude scházet jednou týdně na 90 minut. V létě 2017 společně absolvuje týdenní soustředění – termín bude sdělen během jarního semestru 2017. Skupina v prvním semestru společné práce absolvuje 1 – 2 víkendové dílny s profesionálními umělci.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Naším záměrem je získat veřejnou i soukromou podporu pro KREDANCE COMPANY tak, aby účastnické poplatky nepřesáhly běžnou cenu volnočasových aktivit v Českých Budějovicích. Budeme usilovat o zahraniční podporu z Visegradského fondu, Erasmu+ i dalších dotačních programů veřejnoprávních institucí. První semestr (únor – červen 2017) počítáme s poplatkem 2 300 Kč á účastník. Tato cena nezahrnuje víkendové soustředění a týdenní letní soustředění, stejně tak poplatek nezahrnuje poplatek za kostýmy (poplatek za kostýmy se bude pohybovat kolem 1000 Kč/osoba).

DALŠÍ INFORMACE A PŘIHLÁŠKY:

Barbora Jílková, jilkova@kredance.cz, tel. 728 882 704, Markéta Drdová, drdova@kredance.cz, tel. 777 199 665

Příhlášky k dispozici zde: prihlaska-kredance-company-doc-2

Vážení rodiče, v novém školním roce 2016 / 2017 nebudou v Kredance prostoru probíhat žádné dětské lekce. Pokud byste své dítě rádi do nějakého kurzu přihlásili, můžeme Vám doporučit taneční školu Lenky Červené, kde budou dětské lekce probíhat. Lenka byla v minulých letech naší lektorkou. Více informací najdete na stránkách www.tanchi.cz.

Všem dětem (i jejich rodičům), které navštěvovaly v minulých letech naše kurzy, děkujeme za přízeň. Přejeme Vám hodně radosti s tancem i v letech následujících!

Děkujeme také Městu České Budějovice, které přispělo na naše dětské kurzy v projektu „Bez tance nejsou koláče“ ve školním roce 2015 / 2016.

Za tým Kredance Markéta Drdová