Balet

Kurz vede
Olga Podruhová (začátečníci) Tereza Szentpéteryová (pokročilí)

Kurz baletu pro začátečníky, je vhodný i pro ty, kteří ještě nemají žádnou zkušenost s baletem. Pravidelný trénink vám pomůže ke štíhlé postavě a správnému držení těla. A navíc balet ubírá roky, takže se netrapte věkem! Pokud je balet vaším snem, pak jsou naše kurzy právě pro vás! Kurz baletu pro začátečníky vede Olga Podruhová.

Kurz baletu pro pokročilé, je určen pro tanečníky, kteří již mají zkušenost s klasickým tancem a znají techniku klasického tance i baletní terminologii. Zájemci by také neměli mít problém se zapamatováním krátkých krokových variací. Lekce pro pokročilé má 90 minut a zahrnuje trénink klasického tance – práci u tyče, volnost a skoky. Ke konci lekce je do výuky také zahrnuta výuka na baletních špičkách. Kurz baletu pro pokročilé vede Tereza Szentpéteryová.

Lekce probíhají na tanečním prostoru pokrytém baletizolem (taneční lino), na první lekci přijď v ponožkách, pokud zatím nemáš baletní obuv.

MÍSTO KONÁNÍ
Kurzy probíhají v prostoru VÝMĚNÍK1, který je na adrese J. Opletala 842.  Nejbližší zastávka MHD – Václava Talicha nebo Šumava.


Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás prosím na emailu info@kredance.cz  


Tereza Szentpéteryová

Narodila se v roce 1993 v Praze. Již od útlého dětství začala navštěvovat hodiny tance v ZUŠ Lounských, odkud nastoupila do Baletní přípravky Národního divadla k profesorkám Dagmar Špyrslové a Nadě Sobotkové. První jevištní zkušenosti získala v dětských rolích v Národním divadle v baletech Labutí jezero a Louskáček. Vedle baletu se věnovala i hře na housle a irském tancům, se kterými vyhrála 1. místo na mezinárodní soutěži ve Varšavě. Odborné taneční vzdělání získala na taneční konzervatoři hl. m. Prahy, kde během studií hostoval v divadelních představeních např. v baletu Don Quiote ve Státní opeře. Po absolvování konzervatoře se stala členkou Bohemia Baletu, pod vedením uměleckého šéfa Jaroslava Slavického, kde tančila v choreografiích českých i zahraničních umělců např.: Carmina Burana (I. Kubicová), Slova z Jantaru (J. Cemerek), Oliver Twist (B. Andreo), V Mlhách (P. Zuska). S Bohemia Baletem navštívila taneční festivaly v Columbii (Festival Internacional de Ballet Cali 2014 a 2016), a japonské Toyamě (2016). Dále se účastnila hostování a turne v Číně, Japonsku, Německu, Rakousku, Francii aj. V letech 2016 – 2017 působila jako pedagožka na TKHMP.

Od roku 2017 je členkou a od roku 2019 sólistkou souboru Jihočeského divadla. Mezi její nejoblíbenější role ztvárněné v JD patří: Stella (Tramvaj do stanice Touha – L. Vaculík), Kráska (Kráska a zvíře – B. Kéri Nagy), Oni (Klíče odnikud – Petr Zuska) a Duše (La Traviata chor. V. Poldauf Riedlbauchová).

Olga Podruhová

Den Čas Skupina Místo
STŘEDA 17:15 - 18:15 Začátečníci VÝMĚNÍK1
STŘEDA 18:45 - 19:45 Pokročilí VÝMĚNÍK1

Baletní lekce se platí vždy trimestrálně (každé 3 měsíce). Zpravidla to vychází kolem 10-12 lekcí.
Ohledně plateb vás vždy informujeme emailem s konkrétními informacemi a platebními údaji.

CENA ZA LEKCI / 170Kč 

!!! PŘI PLATBĚ KURZU DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE UVEĎTE SVÉ JMÉNO A NÁZEV KURZU !!! DĚKUJEME

Pokud nemůžete chodit pravidelně (směnný provoz v práci, střídavá péče o dítě aj.), ale o kurz opravdu stojíte, neváhejte nás kontaktovat, nějak to spolu vymyslíme, třeba formou předplacené permanentky.

Permanentka na 10 vstupů / 2000Kč
(platnost permanentky 6 měsíců)

Rádi Vám vystavíme stvrzenku pro Vašeho zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovnu, aby Vám mohli kurz proplatit. Objednávky zasílejte na adresu info@kredance.cz.

Pohybové kurzy je možné navštěvovat pouze v rámci členství soukromého klubu. Jedná se o jednoduchý formulář, který s vámi vyplníme na první lekci.


SLEVY

Uplatněte příspěvek na pohybový kurz u své pojišťovny!

SLEVA 10% z levnějšího kurzu při koupi dvou a více kurzů pro jednu osobu! ( Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.)

Pro zaměstnance

  • Chcete získat slevu pro zaměstnance své firmy? Napište nám.
  • Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.

Pro studenty do 26 let

  • 10% sleva na všechny kurzy. Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.
  • Studenti se musí prokázat platným dokladem (ISIC, index).

!Důležité! slevy se nesčítají.

Přihlášení na kurz Balet


Pro více informací o kurzu pište na info@kredance.cz