Lucia Kašiarová, Vanda Hybnerová: Angel-y

Punková klaunerie Angel-y zavítá do Třeboně a Českých Budějovic v sobotu 26. srpna 2017.

ANGEL-y // sobota 26.8. / 11 hodin / Altánek u restaurace Adéla – lázně Berta / Třeboň
dětské interaktivní představení pro děti od 3 let.
Dvě nemotorné Angel-ky hlídají nebeskou bránu, ale kdy si mají hrát? Prostě někdy se holt brána hlídat nemusí a je čas ponořit se do světa hry a fantazie.  Představení je doprovázeno interakcemi dětí, které si na vlastní kůži zakusí, jaké to je dostat se do nadpozemského světa andělů. Víte jak vypadá andělské hovínko? ..
Hrají: Vanda Hybnerová, Lucia Kašiarová
Vstupné: 50 Kč (vybírá se na místě)

Angel-y // sobota 26.8. / 18 hodin / České Budějovice na rohu Krajinské a nám. Přemysla Otakara II. (v rámci akce Město lidem / Lidé městu zde)

Trapně primitivní poetizmus, směs klišé různého druhu, dvě cynické Angel-y, které se nebojí být patetické a sentimentální. Dvě těla pod tíhou křídel, která by je měla povznést, ale neví se kam.. Čekají na vás u brány nebeské …
Lucia Kašiarová a Vanda Hybnerová, tanečnice a herečka, obě matky, ironické, ale stále naivní, romantické a toužící.

Hrají: Lucia Kašiarová a Vanda Hybnerová

Vanda Hybnerová, herečka známá z filmů, televize, rozhlasu i dabingu. Úspěšně vystupuje v mnoha pražských divadlech, přelomové role však získala v Divadle Komedie za Hořké slzy Petry von Kantové byla nominována na Cenu Alfréda Radoka. Za autorské představení Ionescových židlí byla nominovaná na cenu Thalie a za roli Caterin ve hře Dukaz v režii Miroslava Krobota cenu Thalie získala. Vytvořila několik autorských projektů na alternativních i oficialních scénach. V současnosti se vrací k pohybovému divadlu. Věří tomu,
že to všechno má smysl.

Lucia Kašiarová, ředitelka Studia ALTA, skladu, který si říká divadlo, zakladatelka festivalu slovenského současného tance HYBAJ HO. Realizuje vlastní choreografické projekty a spolupracuje s významnými českými i zahraničním choreografy i s činoherními divadly. Je držitelkou ceny Tanečnice roku 2012. Slovenská performerka, tanečnice, pedagožka, která chápe tanec jako zdroj inspirace pro život. Ctitelka improvizace a náhody.

Uvedení představení je spolufinancováno městem Třeboň a Ministerstvem kultury ČR. Děkujeme.