Jaké hry, hrajeme, abychom zůstali mladí? Srdečně vás zveme na unikátní seminář/workshop FIGHTING MONKEY pod vedením lektora Jakuba Zemana.

Jakub Zeman je student a učitel ve výzkumném projektu Fighting Monkey. Vycházejíc z 18 let výzkumu a zkušeností nasbíraných napříč disciplínami (bojová umění, sporty, tanec, gymnastika, kontaktní improvizace, parkour…), Jakub využívá postupů a nástrojů z Fighting Monkey k tvorbě smysluplných multidisciplinárních propojení a zprostředkování zkušeností stimulujících lidský rozvoj. Spojuje aspekty fyzikality, komunikace, vztahování se k prostředí a společenských interakcí, jež dohromady tvoří nejlepší základnu pro učení.

Pod vedením zakladatelů FM (Linda Kapetanea a Jozef Fruček) Jakub dále obohacuje své pedagogické portfolio s cílem nabídnout pomoc s tvorbou relevantní podpůrné praxe pro lidi z rozličných domén. Aby mohli kultivovat schopnosti relevantní ve svém unikátním kontextu. Aby se stali nezávislejšími, mohli objevovat nové možnosti ve svém rozvoji a rozvíjet unikátní slovník v pohybu i celkové interakci s okolním prostředím.

Seminář slouží coby vstupní platforma pro další studium Fighting Monkey Practice. Představíme vám vybrané ideje a postupy, které byly formulovány během posledních 15 let výzkumného úsilí týmu FM.

Vítáni jsou všichni, kdo se zajímají o lidský rozvoj, tanečníci, sportovci, bojovníci… bez ohledu na úroveň konkrétních schopností.

Zažijete především “Pohybové situace”

Nelineární tréninkové metody pro aktivaci a zvýšení přizpůsobivosti vašich behaviorálních rysů a strategického plánování. Budeme pracovat s komplexními strukturami, abychom zlepšili vaše pohybové kvality a podpořili pestrost tvůrčího potenciálu.

Pomůžeme vám porozumět principům na pozadí lidského pohybu, jakým způsobem ovlivňují stres a tlak naše vnímání, chování a konání a jak tvořivě přizpůsobiví dokážeme být v komplexních situacích.

Rozvoj improvizace, představivosti a tvořivosti.

Výše zmíněné jsou klíčové při řešení problémů.

Což je stěžejní pro přizpůsobivost, dlouhověkost a udržitelnost.


Hrajte hry.

Vystavte se těžkostem

Více o Fighting monkey zde:   videa   webová stánka

HARMONOGRAM WORKSHOPU /

SOBOTA 20/10 //  13 – 19h
NEDĚLE 21/10 //  9 – 13h

MÍSTO KONÁNÍ // Nový svět u Františka,  A. Trägera 2653,  České Budějovice

CENA WORKSHOPU // 2000kč / studenti 1500kč

Přihlášení na workshop INSPIRED BY FIGHTING MONKEY / open workshop. Cena za workshop 2500,-