JÓGA

Kurz vede
Pavla Vařáková

Lekce jógy probíhají pod vedením Pavly Vařákové.

Pavla vystudovala taneční konzervatoř Duncan centre a London Contemporary Dance School. Při studiu objevila kouzlo jógové praxe a posledních 9 let se věnuje józe intenzivně. V roce 2020 úspěšně dokončila 200 hodin Vinyasa Flow Yoga Teacher Training na Bali pod vedením mezinárodních lektorů a následně i 50 hodin Yin jógy pod vedením Celine Bourgi. V současné době vyučuje lekce jógy ve Výměník1 a vede taneční skupinu Kredance company.

Plocha, na které probíhá jóga, je pokrývá baletizolem (taneční lino). Jógamatky si přineste s sebou, k zapůjčení máme pouze omezený počet.
Pitná voda k dispozici na místě.

Vinyasa flow je styl jógy, který plynule proplouvá z jedné pozice (asany) do druhé a klade důraz na propojení dechu s pohybem. Každá lekce začíná dechovým cvičením (pranayama). Skrze dynamické „flows“ postupně protahujeme jednotlivé části těla, které nás dovedou až k závěrečné relaxaci (shavasana). Lekce jsou vhodné pro všechny, kteří mají chuť se vydat na cestu poznání svého těla a mysli.

Yin jóga je pomalejší styl jógy, který nám umožní na chvíli se zastavit a věnovat se sami sobě. Vnáší do našeho aktivního života větší harmonii, klid a rovnováhu. V jednotlivých pozicích (asanach) se pasivně (za pomoci jógových pomůcek) setrvává delší dobu. Benefitem této jógové praxe je především působení na pojivové tkáně, klouby, kosti, vazy a šlachy. Důsledkem často bývá i uvolňování starých emočních bloků a nalezení vnitřního klidu.

MÍSTO KONÁNÍ
Kurzy probíhají v novém kulturním prostoru VÝMĚNÍK1, který je na adrese J. Opletala 842.  Nejbližší zastávka MHD – Václava Talicha nebo Šumava.


Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás prosím na emailu info@kredance.cz

Den Čas Skupina Místo
PONDĚLÍ 19:00 - 20:00 Vinyasa Flow VÝMĚNÍK1

Lekce jógy se platí vždy trimestrálně (každé 3 měsíce). Zpravidla to vychází kolem 10-12 lekcí. Ohledně plateb vás vždy informujeme emailem s konkrétními informacemi a platebními údaji.

CENA ZA LEKCI / 170kč 

!!! PŘI PLATBĚ KURZU DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE UVEĎTE SVÉ JMÉNO A NÁZEV KURZU !!! DĚKUJEME

Pokud nemůžete chodit pravidelně (směnný provoz v práci, střídavá péče o dítě aj.), ale o kurz opravdu stojíte, neváhejte nás kontaktovat, nějak to spolu vymyslíme, třeba formou předplacené permanentky.

Permanentka na 10 vstupů / 2000Kč
(platnost permanentky 6 měsíců)

Rádi Vám vystavíme stvrzenku pro Vašeho zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovnu, aby Vám mohli kurz proplatit. Objednávky zasílejte na adresu info@kredance.cz.

Pohybové kurzy je možné navštěvovat pouze v rámci členství soukromého klubu. Jedná se o jednoduchý formulář, který s vámi vyplníme na první lekci.


SLEVY

Uplatněte příspěvek na pohybový kurz u své pojišťovny!

SLEVA 10% z levnějšího kurzu při koupi dvou a více kurzů pro jednu osobu! ( Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.)

Pro zaměstnance

  • Chcete získat slevu pro zaměstnance své firmy? Napište nám.
  • Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.

Pro studenty do 26 let

  • 10% sleva na všechny kurzy. Neplatí při zakoupení permanentky nebo platbě jednotlivých open class lekcí.
  • Studenti se musí prokázat platným dokladem (ISIC, index).

!Důležité! slevy se nesčítají.

Přihlášení na kurz JÓGA

Pro více informací o kurzu pište na info@kredance.cz