Představení Korekce

Přijměte naše pozvání na taneční představení KOREKCE, které se odehraje v pátek 19. srpna 2016 od 20.30 u Schwarzenberské hrobky v Třeboni.
Vstupenky bude možné zakoupit na místě (100 – 200 Kč)
Kudy ke Schwarzenberské hrobce? Mapa zde; auta bude možné nechat na parkovišti u kiosku, cesta k hrobce bude označena (vzdáleno cca 500 metrů od kiosku)

Pojďme na chvíli zažít slast z nesvobody. Slast spoutání a určenosti, kde není pochyb. Kde vše, co se na maličké ploše odehraje, je výjimečné, křehké a drahocenné. Nesvoboda. Něco, čeho se bojíme. Nemožnost rozhodnout se jakkoli. Odejít když chci, kam chci a s kým chci. Dělat cokoli. Pocit širého nepřehlédnutelného oceánu možností, které nás lákají, ale jsou nám odepřeny.
Co je nesvoboda víme, ale víme, co je to svoboda? Jak v ní najít klid? Čím to, že možnost neomezeného výběru paralyzuje naši schopnost se pro něco rozhodnout, nečemu uvěřit a skutečně se pro to nadchnout? Dosáhnout konkrétního cíle, který stojí v mlze tak blízko před námi. Ta únava z neustálého hledání cíle.
Představení volně navazuje na projekt Naučená bezmocnost. Site-specific, který vznikl v suterénu budovy ORCO.
Režie: Jiří Havelka
Choreografie a tanec: Veronika Knytlová / Marta Trpišovská , Tereza Ondrová / Soňa Ferienčíková, Martina Hajdyla Lacová / Helena Arenbergerová, Karolína Hejnová / Sára Arnsteinová, Robo Nižník, Jaro Ondruš / Rado Piovarči, Petr Opavský / Michael Vodenka
Hudba živě: Clarinet Factory
Světelný design: Katarína Ďuricová
Scéna a kostýmy: Dáda Němeček
Produkce: VerTeDance o.s., danceWATCH – Karolína Hejnová
Za podpory: Ministerstvo kultury ČR, Nadace Život umělce, Bar U Čerta